Skip to content

Poznaj naszych prelegentów

Piotr Korycki

Prezes Polpharma Biologics

Piotr Korycki pełni funkcję Prezesa Zarządu w Polpharma Biologics S.A. oraz Dyrektora Zarządzającego w ramach Grupy Polpharma Biologics. Do zespołu Jerzego Staraka, właściciela grupy, dołączył na początku 2021 roku, gdzie początkowo nadzorował działalność spółek takich jak ZF Polpharma i Herbapol. Z Polpharma Biologics jest związany od września tego samego roku.

Przed dołączeniem do Polpharma Biologics, Korycki sprawował funkcję dyrektora generalnego oraz prezesa w TVN S.A., jednej z czołowych firm medialnych w Europie Środkowo-Wschodniej, będącej częścią międzynarodowego koncernu Discovery Inc. W okresie od 2012 do 2018 roku, jako CFO/COO w TVN, zarządzał finansami, zasobami ludzkimi, technologią, relacjami inwestorskimi oraz akwizycjami programów. W TVN zaczął pracować w 2003 roku, gdzie był zaangażowany w projekty finansowania i refinansowania, rozwój biznesu, transformacje i fuzje, a także w proces wprowadzenia spółki na giełdę.

Swoją karierę zawodową rozpoczął jako menedżer w warszawskim oddziale PricewaterhouseCoopers. Edukację wyższą zdobył w Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku finanse. Swoje kompetencje menedżerskie rozwijał również w renomowanym International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie, gdzie ukończył Program for Executive Development.

Register Here to Attend

Fill in the form, or, if you prefer, Send Us An Email