Skip to content

Poznaj naszych prelegentów

Nezha Alaoui

CEO, Women Choice, innowatorka społeczna, autorka i influencerka

Założyła Women Choice, międzynarodową organizację, która oferuje możliwości nawiązywania kontaktów i szkolenia dla profesjonalistek wysokiego szczebla w celu wyeliminowania różnic między płciami w sektorze prywatnym oraz promowania różnorodności, równości i integracji. Uruchomiona w 2018 roku w Nowym Jorku, firma rozszerzyła swoją działalność na Bliski Wschód.

Wcześniej Nezha założyła wielokrotnie nagradzaną Fundację Mayshad, międzynarodową organizację pozarządową, która opracowuje projekty społeczne dla kobiet i młodzieży w społecznościach znajdujących się w niekorzystnej sytuacji. Założyła również Mayshad Group, firmę konsultingową dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych na rynkach afrykańskich, bliskowschodnich i amerykańskich.

Nezha rozpoczęła swoją karierę prowadząc misję dla Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowego Programu Żywnościowego (WFP) w pięciu krajach. Jest autorką książek Be A Leader: Be Who You Want to Be i Moroccan Sahara: Land of Inspiration. Ponadto, jest współautorką książki Secrets of Moroccan Sahara wraz z Emmanuel Dierkx de Casterlé.

Register Here to Attend

Fill in the form, or, if you prefer, Send Us An Email