Skip to content

Poznaj naszych prelegentów

Beata Monka

CEO Art of Networking, Founder & CEO International Leaders Forum Foundation

Ekonomistka z wykształceniem uzyskanym w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Handel Zagraniczny oraz na Swinburne University of Technology w Melbourne na wydziale biznesu. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie, zdobyte na kluczowych stanowiskach w zarządach i radach nadzorczych wiodących firm polskich i międzynarodowych, takich jak Omnicom Group, Axel Springer Polska, WPP holding (Young & Rubicam Brands), CANAL+ Cyfrowy/Vivendi oraz GBC (Rzeczpospolita, Parkiet, Bloomberg). Pełniła również funkcję Business Partnera w Business Partnering Solutions oraz Ringier Axel Springer Polska, a także zasiadała w Radzie Nadzorczej Raiffeisen International i Komitecie Audytu.

Zarządzała skomplikowanymi projektami biznesowymi w różnorodnych sektorach, w tym TMTE (technologia, media, telekomunikacja, rozrywka), FMCG, motoryzacja, bankowość i start-upy. Jako doradca zarządów specjalizuje się w restrukturyzacji, zarządzaniu zmianą, opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju biznesu, fuzjach i przejęciach, transformacji cyfrowej, budowaniu marki osobistej i korporacyjnej, odpowiedzialnym przywództwie oraz tworzeniu efektywnych partnerstw biznesowych. Promuje odpowiedzialne przywództwo i wzmacnianie roli kobiet w biznesie. Jest certyfikowanym mentorem EMCC i wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego.

Inicjatorka i organizatorka wielu konferencji, seminariów, programów, webinariów i spotkań liderów, które promują autentyczne przywództwo, przedsiębiorczość, rozwój osobisty i efektywne adaptacje do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Posiada doświadczenie jako ekspert UE ds. małych i średnich przedsiębiorstw oraz innowacji i była członkinią jury w konkursie Women Innovators in Europe. Aktywnie działa w organizacjach takich jak Young Presidents Organization (jako Education Chair YPO Gold) oraz innych polskich i międzynarodowych stowarzyszeniach.

Register Here to Attend

Fill in the form, or, if you prefer, Send Us An Email