Skip to content

Poznaj naszych prelegentów

Amnah Ajmal

Executive Vice President, Market Development, Mastercard EEMEA

Wiceprezeska wykonawcza ds. rozwoju rynku w regionie EEMEA w Mastercard. Na tym stanowisku kieruje rachunkiem zysków i strat w wielu pionach biznesowych, w tym sprzedawców, operatorów telekomunikacyjnych, rządów, fintechów i graczy cyfrowych na 80 rynkach. Ponadto kieruje również strategią, cenami, analityką i funkcjami fuzji i przejęć w regionie.
Wcześniej kierowała północnoamerykańską organizacją ds. produktów i innowacji z siedzibą w USA, tworząc trwałe, konkurencyjne zróżnicowanie dla Mastercard i jej klientów poprzez dostarczanie cyfrowo zintegrowanych doświadczeń konsumenckich w zakresie produktów konsumenckich i komercyjnych. Została wyróżniona jako jedna ze 100 najlepszych kobiet w branży Fintech na świecie w 2019 r. przez Lattice80 i uznana za jedną z 25 najlepszych liderek w dziedzinie technologii finansowych przez Financial Technology Report US na lata 2019 i 2020.
Została również uznana za jedną ze 100 najlepszych kobiet w branży fintech na świecie w 2021 roku przez magazyn IBM & Fintech. Została także zaliczona do grona 10 najlepszych kobiet w branży Fintech w Ameryce przez Fintech Magazine w 2020 roku.

Register Here to Attend

Fill in the form, or, if you prefer, Send Us An Email