Skip to content

Poznaj naszych prelegentów

Andrzej Domański

Poseł na Sejm RP​

Andrzej Domański – poseł na Sejm, ekonomista, analityk finansowy, wykładowca akademicki. Ponad 14 lat zawodowo związany z polskim rynkiem kapitałowym, współautor raportów i analiz ekonomicznych i gospodarczych.

Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W latach 2008-2019 zarządzał funduszami giełdowymi, był też dyrektorem inwestycyjnym oraz członkiem zarządu w krajowych i międzynarodowych instytucjach finansowych. Ostatnie lata pełnił funkcję wiceprezesa i głównego ekonomisty think thanku Platformy Obywatelskiej. Był współautorem programu gospodarczego Platformy Obywatelskiej i koordynował prace zespołu ds. transformacji energetycznej.

Certyfikowany analityk z tytułem CFA Chartered Financial Analyst. Zdobywca Złotego Portfela, nagrody Gazety Giełdy Parkiet dla najlepszego Zarządzającego Funduszami Stabilnego Wzrostu. Dwukrotny laureat Alfy za najlepsze stopy zwrotu w kategoriach “fundusze akcji małych i średnich spółek” oraz “fundusze mieszane”.

Wykładał na Uczelni Łazarskiego (finanse behawioralne) oraz SWPS w Warszawie (strategie mitygacji i adaptacji wobec kryzysu klimatycznego).

Register Here to Attend

Fill in the form, or, if you prefer, Send Us An Email